Ubytovanie

Ubytovanie

Chcete zažiť neobyčajnú dovolenku, zažiť krásu a autentickosť ostrova? Sme pripravení poskytnúť vám maximum! 

Vily a prázDninOvé domy

Ponúkame Vám sprostredkovanie ubytovania vo vilách a prázdninových domoch v rôznych častiach ostrova. Typy domov sú rôzne, rôzne veľké a rôzne zariadené, ale všetky sa nachádzajú v prekrásnom prostredí ostrova, ideálnom na oddych a dovolenku. Výhodou ubytovania vo vilách a domoch je pocit absolútneho súkromia. Možnosť využitia bazénu len osobami z domu, posedenie na terase, grilovanie a príprava jedál podľa vlastnej chuti a stolovanie v akomkoľvek čase - všetko podľa predstáv dovolenkujúcich. 

Fincy - usadlosti

Ďalej ponúkame ubytovanie vo fincách (usadlostiach) hotelového typu. Všetky takéto fincy sa nachádzajú mimo frekventovaných ciest, v lone prírody a sú obklopené stromami, pokojom a kľudom. Tento druh ubytovania odporúčam tým, ktorí hľadajú niečo tiché, kľudné, ale zároveň zabezpečujúce hotelové služby na úrovni. Všetky fincy majú vlastný bazén, a je tu poskytovaná skoro až domáca strava. Odporúčam na poznávacie jarno-jesenné pobyty. 

celá ponuka ubytovania vo vilách, domoch a fincách

Odporúčame

Gran Hotel Son Net

Pobyt na vidieku vo veľkom štýle

Rytier Don Francisco de Net hľadal to najlepšie miesto na svojich pozemkoch, kde by mohol postaviť svoje rodinné sídlo. Vybral si miesto na vrchole kopca s výhľadom na pokojnú obec Puigpunyent. Obec sa nachádza v skrytom údolí obklopenom majestátnymi horami. O tri storočia neskôr bolo staré rodinné sídlo obnovené a stal sa z neho Gran Hotel Son Net. Panstvo bolo obnovené do svojej pôvodnej nádhery, pričom boli zachované mnohé pôvodné prvky zo 17.storočia.

Vzdialenosť od prístavu: 
20 km
Vzdialenosť od mora: 
20 km
Vzdialenosť od letiska: 
25 km

Finca Son Brondo

Starobylé sídlo na farme

Finca Son Brondo je prekrásne vidiecke sídlo šľachtického rodu zo 17. storočia. Nachádza sa v malebnom údolí, len 2 km od mesta Valldemossa a 25 km od letiska Palma de Mallorca.

Na farme patriacej k statku Son Brondo sa stále vykonáva poľnohospodárska činnosť typická pre vidiecku časť ostrova Malorka. Vyrábajú sa tu domáce lekváre, pestujú a spracovávajú sa olivy, ktoré si môžete vychutnať tak, ako sa odjakživa pripravovali, v soli, bez použitia chémie. Hostia sa môžu vydať na zaujímavé výlety po celej farme (117 ha), prezrieť si starobylé vápenné pece, rozjímať v prírode v oblasti Serra Tramuntana a užívať si súkromie, ktoré farma ponúka.

Vzdialenosť od prístavu: 
20 km
Vzdialenosť od mora: 
22 km
Vzdialenosť od letiska: 
28 km

Son Julia Boutique Hotel

Rozprávkový luxus v starom zámku

Son Julia Boutique Hotel je ideálnym miestom na oddych v zrenovovanom zámku z 15. storočia v srdci nádhernej prírody Malorky. V tomto malom hoteli zažijete tie najromantickejšie chvíle pri prechádzkach v 300 rokov starej záhrade s terasami v tieni pomarančovníkov.

Hotelové záhrady sú inšpirované majstrovstvom arabských záhradných architektov a sú viac ako 300 rokov staré. Nájdete tu bludisko, ktorého živé ploty vás dovedú k veľkému 25 metrovému bazénu. Dva vonkajšie bazény sú miestom dokonalého oddychu. 

Vzdialenosť od prístavu: 
18 km
Vzdialenosť od mora: 
20 km
Vzdialenosť od letiska: 
16 km