Gran Hotel Son Net

Pobyt na vidieku vo veľkom štýle

Legenda hovorí, že v 17. storočí kráľ odmenil jedného vyslúžilého piráta, v tom čase už rytiera, obrovskými majetkami, ktoré zaberali veľkú časť ostrova Malorka.
Rytier Don Francisco de Net hľadal to najlepšie miesto na svojich pozemkoch, kde by mohol postaviť svoje rodinné sídlo. Vybral si miesto na vrchole kopca s výhľadom na pokojnú obec Puigpunyent. Obec sa nachádza v skrytom údolí obklopenom majestátnymi horami.

O tri storočia neskôr bolo staré rodinné sídlo obnovené a stal sa z neho Gran Hotel Son Net. Panstvo bolo obnovené do svojej pôvodnej nádhery, pričom boli zachované mnohé pôvodné prvky zo 17.storočia.

Pri rekonštrukcii bola venovaná veľká pozornosť zachovaniu charakteru budovy, jej prírodného kameňa, podláh a starobylých drevených trámov. Tieto štýlové prvky v kombinácii s klasickou eleganciou dizajnu interiérov môžte nájsť vo všetkých verejných priestoroch a izbách.

Objavte jedinečný hotel s pozoruhodnou históriou.

Vaša dovolenka sa začne, akonáhle vyložíte svoju batožinu na recepcii. Okrem izieb a apartmánov hotel ponúka veľké množstvo služieb a aktivít, ktoré urobia z vášho pobytu jedinečný zážitok.

Kvalitná gastronómia, šport a kozmetické procedúry - to len časť ponuky hotela v Serra Tramuntana.

Mám záujem o ponuku

Cenová ponuka je nezáväzná. Zaručujeme vám lepšie ceny, osobný servis po celú dobu pobytu a zabezpečenie všetkých ostatných služieb.

Vzdialenosť od mora: 
20 km
Vzdialenosť od prístavu: 
20 km
Vzdialenosť od letiska: 
25 km
raňajky
reštaurácia
klimatizácia
bazén
wifi
posilovňa
psy povolené

Clasicc Rooms

Ideálne pre páry a hostí, ktorí cestujú sami: Classic Rooms sú priestranné, vzdušné a kúpeľne majú vyhrievaný sušiak na uteráky, dvojité umývadlo a rohovú vaňu. 

Superior Room

Všetky Superior izby sú umiestnené na prvom poschodí hotela a je z nich výhľad cez vnútorné terasy na pohorie Galatzo. Všetky Superior izby sú vybavené kráľovskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, čo umožňuje hosťom výber podľa toho, čo im viac vyhovuje. Typickým rysom Gran Hotel Son Net sú veľmi priestranné a pohodlné kúpeľne. Veľkosť izby 30 metrov štvorcových.

Deluxe Room

Deluxe izby sú umiestnené na najvyššom poschodí budovy. Výhľad z nich na okolité údolia a domy v obci Puigpunyent je krásny ako z pohľadnice. Každá izba je individuálne zdobená farbami s dôrazom na detail. Veľkosť izby je 40 metrov štvorcových.

Deluxe Pool Room

Ohromujúce Deluxe Pool izby ponúkajú ubytovanie v ústraní vo veľkom štýle. Izby sa nachádzajú mimo hlavnej budovy s vlastným vchodom. Izby majú vlastnú záhradu s vonkajším jacuzzi, vrátane súkromného prístupu do bazéna. 

Grand Suite Cottage (chata)

The Grand Suite Cottage ponúka priestranné, štýlové prostredie. Nachádza sa mimo hlavnej budovy s vlastným vchodom, záhradou, terasou a bazénom. Izba ponúka jedinečný výhľad na hory Tramuntana. 

Gran Suite

Dve veselé, svetlé a priestranné Gran Suites sa nachádzajú na oboch rohoch statku. Majú veľké okná s výhľadom na bazén a ohromujúcu záhradu hotela. Veľkosť izby 130 metrov štvorcových.

Kráľovský apartmán

Tento apartmán je skutočným klenotom hotela Son Net. Veľkolepé rozmery (cca 150 štvorcových metrov.) s oddelenou obývacou časťou a jedálenským priestorom, so súkromnou ​​priestrannou terasou alebo záhradou, s krásnym výhľadom do údolia Puigpunyent a okolia. Užijete si nádherný západ slnka, raňajky, obed alebo večeru v súkromí vlastnej záhrady, alebo môžete relaxovať vo svojej vlastnej jacuzzi.

Prezidentský apartmán

Bez akýchkoľvek pochybností, Prezidentský apartmán je jedným z najviac reprezentatívnych priestorov v tomto hoteli. Vznešenosť apartmánu je zjavná už po pôsobivom vstupe. Obrovská spálňa s dvomi manželskými posteľami, nádherná ohromujúca kúpeľňa. Z pôvabného balkónu apartmánu je prekrásny výhľad na rozľahlé záhrady, na stredovekú dedinu Puigpunyent a malý kostolík.

 

Vybavenie izieb a apartmánov
premium televízny kanál, klimatizácia, budenie telefónom, hlasová schránka, upratovanie (denné), toaletné potreby, fén, trezor na izbe, televízia, žehlička/žehliaca doska (na požiadanie), prístup na Internet - zdarma, župan, vaňa, minibar

Gran Hotel Son Net vám poskytne doplnkové vybavenie, ktoré prispeje k tomu, aby bol váš pobyt nezabudnuteľný.

Bazén – vychutnajte si 30 metrov dlhý bazén so súkromnými kabínkami.

Lehátka a kabíny pre vaše pohodlie.

Beauty Lounge: kozmetické procedúry vykonávané odbornými pracovníkmi.

Plne vybavená posilňovňa.

Domček na strome pre zvláštne príležitosti a romantické večere.

Poníky, oslíky a ovečky v záhrade potešia všetkých, najmä tých najmenších hostí.

Klienti hotela si môžu vybrať z dvoch reštaurácií, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov jedna z nich je pod holým nebom.

K dispozícii sú dve reštaurácie: "Oleum" vo vnútri hlavnej budovy a "El Gazebo" pre vonkajšie letné stolovanie. Oleum ponúka gourmet stredomorskú kuchyňu s použitím čerstvých sezónnych miestnych surovín.

Koktaily a kvalitné vína si môžete vychutnať v bare Son Net a "Mirador" bar, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa bazéna.

Clasicc Rooms od 175 EUR na noc
Superior Room od 205 EUR na noc
Deluxe Room od 270 EUR na noc
Deluxe Pool Room od 365 EUR na noc

Grand Suite Cottage (chata) od 499 EUR na noc
Gran Suite od 625 EUR na noc

Kráľovský apartmán od 695 EUR na noc
Prezidentský apartmán od 925 EUR na noc

Ubytovanie
Apartmány / Izby
Aktivity