Son Julia Boutique Hotel

Rozprávkový luxus v starom zámku

Son Julia Boutique Hotel je ideálnym miestom na oddych v zrenovovanom zámku z 15. storočia v srdci nádhernej prírody Malorky. V tomto malom hoteli zažijete tie najromantickejšie chvíle pri prechádzkach v 300 rokov starej záhrade s terasami v tieni pomarančovníkov.

Nachádza sa len 20 minút od mesta Palma de Mallorca a 15 minút od letiska. V blízkosti hotela sa nachádzajú všetky hlavné atrakcie ostrova.

Hotel poskytuje ubytovanie v 25 priestranných izbách a apartmánoch. Je to ideálne prostredie na vychutnanie dokonalého relaxu a na obľúbené športy a aktivity.

Hotelové záhrady sú inšpirované majstrovstvom arabských záhradných architektov a sú viac ako 300 rokov staré. Nájdete tu bludisko, ktorého živé ploty vás dovedú k veľkému 25 metrovému bazénu. Dva vonkajšie bazény sú miestom dokonalého oddychu. Pri veľkom bazéne je možnosť podávania obedov. Nápoje sa podávajú v bistre pri bazéne.

V bazéne si môžete vychutnať kľud a dokonalý relax, pričom tento bazén je určený len pre dospelých.

Pre rodiny s deťmi je tu tiež detské ihrisko, hneď vedľa tenisových kurtov. 

 

Mám záujem o ponuku

Cenová ponuka je nezáväzná. Zaručujeme vám lepšie ceny, osobný servis po celú dobu pobytu a zabezpečenie všetkých ostatných služieb.

Vzdialenosť od mora: 
20 km
Vzdialenosť od prístavu: 
18 km
Vzdialenosť od letiska: 
16 km
raňajky
reštaurácia
klimatizácia
bazén
bicykle
wifi
posilovňa
psy povolené
deti povolené
Hotel poskytuje ubytovanie v 25 priestranných izbách a apartmánoch. Je to ideálne prostredie na vychutnanie dokonalého relaxu a na obľúbené športy a aktivity.

Rok založenia: 1400

Posledná rekonštrukcia: 2006

Počet izieb: 25

Počet poschodí: 2

Typ objektu: Hotel

Hodnotenie hotela: 5 *****

Dvojlôžková izba Superior

Všetky izby typu Superior sa nachádzajú na prvom poschodí s výhľadom na krajinu.
Všetky izby majú veľkú plazmovú TV, internet, minibar, dve telefónne linky, veľkú manželskú posteľ (king size bed) alebo dve jednolôžkové postele a mramorovú kúpeľňu.

K dispozícii sú aj rodinné prepojené izby.
Možnosť umiestnenia jednej detskej postieľky.

Dvojlôžková izba Superior so záhradou

Všetky izby typu Superior Záhrada sú umiestnené na prízemí a majú veľké terasy a súkromné ​​záhrady. Všetky izby majú veľkú manželskú posteľ (king size bed) alebo dve jednolôžkové postele a mramorovú kúpeľňu, veľkú plazmovú TV, internet centrum, minibar, dve telefónne linky.

K dispozícii sú aj rodinné prepojené izby.
Možnosť umiestnenia jednej detskej postieľky

Izby DeLuxe

Všetky izby typu DeLuxe sa nachádzajú na prvom a druhom podlaží hlavnej budovy a z ich okien si môžete vychutnať príjemný výhľad. Väčšina z nich je s výhľadom do záhrady a do sadov.

Všetky DeLuxe izby ponúkajú plazmovú TV, internet, minibar, dve telefónne linky a mramorovú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom. Možnosť umiestnenia jednej detskej postieľky a jednej prístelky.

Apartmán

V hoteli sa nachádzajú tri apartmány. Všetky sú umiestnené v hlavnej budove a niektoré majú vlastný balkón s výhľadom do arabskej záhrady, na ovocné sady alebo na vzdialený impozantný kostol Lucmajor.

Apartmán ponúka posedenie, mramorovú kúpeľňu s denným svetlom, sprchovací kút a jacuzzi, plazmovú TV, internet zariadenie, minibar a dve telefónne linky.
Možnosť umiestnenia jednej alebo dvoch prísteliek.
Ideálny pre rodiny s deťmi.

Veľký apartmán

V hoteli sa nachádzajú dva apartmány tohto typu. Apartmány sú priestranné izby s obývacím priestorom, veľkou kúpeľňou a s výhľadom na okolitú krajinu. 
Možnosť umiestnenia jednej detskej postieľky a jednej až dvoch prísteliek.
Ideálne pre rodiny.

Hotelová služba Concierge vám zorganizuje akúkoľvek aktivitu, aká vám napadne. Od letu teplovzdušným balónom za svitania nad spiacim ostrovom, až po prenájom plachetnice s možnosťou objavovania skrytých pláží a zátok. Spolu so sprievodcom si môžete prejsť zákutia mesta Palma de Mallorca alebo sa môžete vydať po horských chodníkoch do Torrent de Pareis v pohorí Tramuntana, teraz svetového dedičstva UNESCO.

Pre odvážnejšie duše je tu možnosť skúsiť horolezectvo alebo „coasteering“ na útesoch a, samozrejme, vodné športy ako je kajak, potápanie a „kitesurf“. 

Zarezervujte si naše vlastné tenisové kurty. Vieme pre vás zabezpečiť trénera a zlepšiť váš bekend.

Pre milovníkov golfu sú tu dve 18-jamkové golfové ihriská len 5 minút od hotela a ponúkame až 10% zľavy na green fee na niektoré z najlepších ihrísk na ostrove, ako Son Gual, a to iba 15 minút od hotela.

Môžete si prenajať naše špičkové pretekárske bicykle, ktoré vám umožnia preskúmať ostrov na dvoch kolesách. Trekingové bicykle sú tiež k dispozícii na prenájom. V hoteli je garáž na uloženie bicyklov.

Naša priestranná posilňovňa so zariadením Technogym vás bude udržiavať v kondícii počas celého vášho pobytu. 

izba superior od 220 EUR
superior so záhradou od 250 EUR
deluxe od 280 EUR
suita od 380 EUR
veľka suita od 490 EUR 

Ubytovanie
Apartmány / Izby
Aktivity